Květen 2006

Efektivita prace

22. května 2006 v 18:54 | TT |  Užitečné informace
Zakladem maximalni efektivity prace v nasem pripade (= v pripade studenta), je spravne usporadani pracovni plochy, tedy pracovniho stolu. V prvni rade potreba odstranit z pracovinho stolu vsechny rusive elementy a predmety ktere by prekazely v pohybu. Dulezity je dostatek prostoru. Na stole by melo byt minimum predmetu, ne vsak uplne prazdno. Prazdny stul ma spatny vliv na psychiku osoby vykonavajici stole praci a to snizuje efektivity prace. Vhodne je mit na stole nejakou kvetinu, obrazek, ci nejaky oblibeny predmet. V neposledni rade je take dulezita cistota pracovni povrchu pracovni plochu. Ulepena ci jinak zasvinena pracovni plocha take snizuje efektivitu prace. Pokud se budete ridit temito pokyny, muzete si byt jisti, ze cas straveny praci na takto usporadane pracovni plose bude vyuzit na maximum.
zde je nazorny prikald jak by mel vypadat spravne usporadany pracovni stul:

Juryj - ten ktery je valecnik z Jablunkova

18. května 2006 v 19:23 | TT |  Novinky
bez komentare

Mathe Schularbeit!

10. května 2006 v 22:42 | TT |  Užitečné informace
Tak uz je to zase tady. Vsemi obavana ctvrtletky z matiky opet prichazi. Vsichni to zas hrotej a stresujou se. Snad az na rehore kterej se uz asi smiril s tim ze propadne. Ostatni se ale nenechli zlomit a tvrde se se zaludnymi priklady vyporadavaji. No dost byo kecu, zejtra uvidime jak moc se kdo ucil :-)

EU

9. května 2006 v 22:53 | vosa |  Novinky
Dnes,

dne 9. května 2006 jsme byli s naší učitelkou jazyka německého Frau MarX pozváni na debatu týkající se Evropské Unie. Kromě Paroubka, který se na začátku ze své přítomnosti vykecal zde byli i jiné významné osoby působící na naší politické scéně, jako např. Špidla, Havel, rak. velvyslankyně.... no, znáte tyhle sešlosti. Celou dobu jsme se horlivě snažili zapojovat do toku dění svým vytrvalým bojem s udržením své brady nad úrovní ramen. :-) ne, já osobně myslím, že to celkem ušlo, hlavně raut, který následoval ušel.

Jednou ze zajímavostí je mimochodem, že tento článek spolu s úpravou fotek a následným importováním vznikl za pouze 11 min 32s.
Foto by Jakub Vosecky (wie immer)